Zapisy na zajęcia STUDIA STACJONARNE

someImg

Rejestracja na zajęcia jest przeprowadzana dwa razy do roku - w ostatnim tygodniu przed rozpoczęciem semestru zimowego i letniego. Zapis na zajęcia realizowane w semestrze jest obowiązkiem każdego studenta i jest dokonywany z konta studenta po zalogowaniu w systemie USOSweb. Niezbędne szczegóły podawane są w okresie poprzedzającym rejestrację.

INFORMACJE

Sem. letni 2016/17

Rejestracja dla lat I-V jest planowana na dni 15-16.02.2017, rozpoczęcie w godzinach południowych. W odpowiednim czasie informacje te zostaną doprecyzowane, po konfiguracji sytemu zapisów widoczne także w USOSwebie.

Proszę koniecznie sprawdzać pocztę na studenckich skrzynkach mailowych uwr.edu.pl!

Komunikaty

ŁACINA - zaległy semstr!

Z powodu zmiany procedury zapisu do grup wszyscy studenci filologii germańskiej, którzy mają zaległy semestr lektoratu języka łacińskiego, proszeni są o jak najszybszy kontakt z kierownikiem Zespołu Lektorów Języków Klasycznych i Języka Rosyjskiego w celu zapisu do grupy. Podczas obecnej sesji egzaminacyjnej zapisy odbywają się w dniach: 6 II /poniedziałek/, 9 II /czwartek/, 13 II /poniedziałek/, 16 II /czwartek/, 20 II /poniedziałek/ w godzinach 8.00 - 9.00, sala 403 /SPNJO/. Dodatkowy /ostateczny/ termin: 23 II /czwartek/, w godzinach 14.00 -15.00, sala 403 /SPNJO/.

Beata Machalska – kierownik ZLJKiJRS

ARCHIWALNE

Sem. zimowy 2016/17

COPYRIGHT © UNIWERSYTET WROCŁAWSKI. INSTYTUT FILOLOGII GERMAŃSKIEJ. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

POWIELANIE LUB WYKORZYSTYWANIE TEKSTÓW, GRAFIK, FOTOGRAFII I FILMÓW BEZ ZGODY - ZABRONIONE.

uwr