Obłożenie sal, semestr zimowy 2016/17 aktualizowano: 2017-01-26 20:27:30
    26 148 149 150 200201 202
gab
203 204 205 209
gab
219 220 302 303 306 310
gab
317
gab
318
gab
320
gab
321
gab
322
gab
330
gab
221
komp
pon 8:00-9:30 CEN Jakiel   Gajdis                 Filipo   Puchal                 Jurasz
pon 9:45-11:15 Bonter Jakiel Nadkie Gajdis Miodek Kałasz   Opiłow Kunick CEN   Dziewe Filipo BiałeM Puchal Jurasz                
pon 11:30-13:00 Miodek Jakiel Nadkie Zakrze Biskup Kałasz   Żarska Żyroms CEN   Dziewe Opiłow BiałeM Puchal CzarnM   Kunick     Bonter      
pon 13:15-14:45 Miodek Jakiel Robak Madej Biskup Kałasz   Żarska Żyroms CEN   Dziewe Opiłow Kluczn Zakrze CzarnM                
pon 15:00-16:30 Kluczn Robak   **dokt Zakrze       Madej Biskup   *SPNJO **dokt     Zakrze                
pon 16:45-18:15 Kluczn     **dokt         Madej Kuc   *SPNJO **dokt Gręda                    
pon 18:30-20:00           *SPNJO                                    
wt 8:00-9:30 Filipo Kluczn   Stanie Bohun Rosik   Mańczy CEN **radI   Szczęk   *SPNJO *SPNJO Wąsik                
wt 9:45-11:15 **rada Jakiel JarosJ Rosik Kałasz Kawale   Mańczy Kodzis **radI   Białac Proczk Filipo BiałeE Jabłec               Jurasz
wt 11:30-13:00 **rada Jakiel JarosJ Jurasz Kałasz Kawale   Mańczy Kodzis **radI   BiałeM Filipo Smułcz BiałeE Jabłec                
wt 13:15-14:45 Szczęk Jakiel JarosJ Gajdis Komoro Kawale Stopyr Kodzis Biskup Białac   Stanie BiałeM Radłow Huszcz Szuber           Rzeszo    
wt 15:00-16:30 Cirko Biskup **IFR Gajdis Komoro Radłow   Białac Gołębi Rogozi   Stanie **dokt Kluczn Stopyr Szuber                
wt 16:45-18:15   Plinta     Huszcz Radłow   *SPNJO *zarez Rogozi   Stanie **dokt *SPNJO ++KURS                  
wt 18:30-20:00 Gręda               *zarez       **dokt *SPNJO ++KURS                  
śr 8:00-9:30 **IFR     Szczęk           Wąsik Cirko     Kowal   Banach                
śr 9:45-11:15 Jabłec Jakiel JarSie Szczęk Gondek **IFR   Gołębi Rzeszo Bienia Cirko BiałeE Małysz Kowal   Rogozi                
śr 11:30-13:00 Stopyr Jakiel Szuber Szczęk Gondek Bienia   Gołębi Rzeszo Opiłow   JarSie Małysz Żyroms BiałeE Rogozi                
śr 13:15-14:45 Jabłec Jakiel Pachol Kowal Gondek Szuber Stopyr Gołębi Rzeszo Żarska Błachu Huszcz Dziemi Żyroms Smułcz Rogozi           WoltiM    
śr 15:00-16:30 **dokt *SPNJO Nowick Goerze *SPNJO Szuber   WoltiM **IFR Żarska   Huszcz Dziemi   Dziewe Robak                
śr 16:45-18:15 **dokt *SPNJO Goerze WoltiM *SPNJO *SPNJO   *SPNJO *SPNJO *SPNJO   Hałub *SPNJO *SPNJO                    
śr 18:30-20:00   *SPNJO   *SPNJO *SPNJO *SPNJO   *SPNJO *SPNJO *SPNJO   Hałub *SPNJO *SPNJO                    
czw 8:00-9:30 Kluczn Czarko   Wąsik Filipo     CEN   Tworek   Małgor Wilga   WoltiM   Hałub   Bartos          
czw 9:45-11:15 Czarne Czarko Pachol   Gondek Kawale   Kodzis Jakiel Tworek   Bienia JarSie CEN WoltiM Komoro Hałub   Bartos       Małgor Proczk
czw 11:30-13:00 Hałub Bienia Pachol   Gondek Kawale   Kodzis Jakiel Tworek Błachu Bartos   JarSie Czarne Komoro             Małgor  
czw 13:15-14:45 Pachol Bienia WoltiM Radłow Gondek Kawale   Smułcz Jakiel Mróz Błachu Dziemi Matkow Goerze Nadkie Komoro                
czw 15:00-16:30 Czarko Nowick WoltiM Radłow JarosJ Madej   Smułcz Nadkie Mróz   Dziemi Matkow Goerze Bohun Chłope                
czw 16:45-18:15 Madej Nowick Moroń *SPNJO JarosJ *SPNJO   Chłope Kuc Czarko   Plinta Nadkie Goerze ++KURS                  
czw 18:30-20:00       *SPNJO       *SPNJO             ++KURS                  
pt 8:00-9:30   *SPNJO   *SPNJO *SPNJO *SPNJO   *SPNJO *SPNJO *SPNJO   *SPNJO *SPNJO *SPNJO *SPNJO *SPNJO                
pt 9:45-11:15   *SPNJO **IFR *SPNJO *SPNJO *SPNJO   *SPNJO *SPNJO *SPNJO   *SPNJO *SPNJO Małysz *SPNJO *SPNJO                
pt 11:30-13:00 Małysz Kluczn Zakrze Gajdis CzarnM     Wilga Żyroms Miodek   Chłope Bohun   Mróz Banach               Hartwi
pt 13:15-14:45 Wilga Zakrze     CzarnM Bohun     Żyroms Miodek   Chłope Mróz     Kluczn                
pt 15:00-16:30 Kluczn                 Miodek     Matkow                      
pt 16:45-18:15                                                
pt 18:30-20:00                                                
Uwaga! Po najechaniu kursorem na grafikę można wyświetlić szczegółową informację o rezerwacji sali!