Obłożenie sal, semestr letni 2016/17 aktualizowano: 2017-04-24 18:21:38
    26 148 149 150 200201 202
gab
203 204 205 209
gab
219 220 302 303 306 310
gab
317
gab
318
gab
320
gab
321
gab
322
gab
330
gab
221
komp
pon 8:00-9:30 Puchal     Filipo           Mańczy     Kodzis                      
pon 9:45-11:15 Miodek Nadkie *SPNJO Filipo Kowal Kałasz   Opiłow Kunick Mańczy   Kluczn Kodzis Jurasz Biskup Puchal               Proczk
pon 11:30-13:00 Miodek Nadkie   Filipo Kowal Kałasz     Żyroms Mańczy   Kunick Kodzis Jurasz   Puchal               Proczk
pon 13:15-14:45 Madej CEN       Kałasz     Żyroms Biskup   Kunick Chłope Jurasz Bonter Madge               Proczk
pon 15:00-16:30 Madej CEN   *SPNJO *SPNJO     *SPNJO Musiał *SPNJO     Chłope Jurasz   Madge   Kunick            
pon 16:45-18:15 Mańczy CEN   *SPNJO *SPNJO *SPNJO   *SPNJO Musiał *SPNJO   Tworek *SPNJO   ++KURS                  
pon 18:30-20:00 *zarez CEN       *SPNJO     CEN *SPNJO         ++KURS                  
wt 8:00-9:30 CEN Łac   Łac         Łac **radI   Szczęk Hartwi Łac                   Jakiel
wt 9:45-11:15 **rada Łac *SPNJO Łac Jurasz Kawale   Biskup Łac **radI   Stanie Jabłec Łac Goerze JarosJ               Jakiel
wt 11:30-13:00 **rada Kałasz Robak Biskup Jurasz Kawale   Filipo Musiał **radI   Dziewe Jabłec Solarz Goerze JarosJ               Jakiel
wt 13:15-14:45 Dziemi Robak Kałasz Smułcz Jurasz Kawale Stopyr Filipo Musiał Szuber Gołębi Dziewe Jabłec Solarz Rogozi Stanie           Rzeszo   Jakiel
wt 15:00-16:30 Dziemi CEN Robak Rosik Jurasz Gajdis   Stopyr Gołębi Szuber   Komoro WoltiM *SPNJO Rogozi Stanie               Jakiel
wt 16:45-18:15   CEN   *SPNJO *SPNJO *SPNJO       Kuc   Komoro Plinta *SPNJO CEN             WoltiM    
wt 18:30-20:00         *SPNJO *SPNJO           Tworek   *SPNJO                    
śr 8:00-9:30                   Mizera Cirko Tworek Hartwi Dziura   Szczęk                
śr 9:45-11:15 Stopyr Stanie   JarSie Bienia Rogozi   **IFR   Mizera Cirko Szczęk Opiłow Pachol Huszcz Tworek                
śr 11:30-13:00 Bienia Stanie Robak JarSie Kowal Rogozi Stopyr Gołębi Rzeszo Gondek Cirko Szczęk Czarne Żyroms Huszcz Tworek                
śr 13:15-14:45 Bienia Pachol Robak Goerze Kowal Radłow   Gołębi Rzeszo Gondek Błachu Szuber Chłope Żyroms Huszcz Smułcz                
śr 15:00-16:30 Bienia **dokt Robak **dokt *zarez Radłow       Gondek Błachu Szuber **dokt Nowick Banach Smułcz                
śr 16:45-18:15   **dokt Banach **dokt *SPNJO *SPNJO   **dokt *SPNJO **dokt   **dokt **dokt *SPNJO ++KURS *SPNJO                
śr 18:30-20:00   **dokt     *SPNJO *SPNJO   **dokt *SPNJO **dokt   **dokt **dokt *SPNJO ++KURS *SPNJO                
czw 8:00-9:30     Nadkie *zarez               Nowick   Mizera   Proczk Hałub   Bartos          
czw 9:45-11:15 Czarne Mańczy Nadkie JarosJ Solarz Pachol   Gondek Jabłec Gondek   Matkow Gąska Filipo Tworek JarSie Hałub   Bartos         Proczk
czw 11:30-13:00 Hałub Robak Komoro JarosJ Matkow Pachol   Mańczy Jabłec Gondek Błachu Bartos Gąska Filipo Czarne JarSie                
czw 13:15-14:45 Dziemi BiałeM Komoro Solarz Matkow Pachol   Kawale Smułcz Gondek Błachu Dziewe Robak Proczk Czarko Radłow                
czw 15:00-16:30 Dziemi BiałeM   Solarz Hartwi     Kawale Smułcz Gondek Błachu Dziewe Robak Madej Czarko Radłow                
czw 16:45-18:15 **SKNG BiałeM       *SPNJO       Czarko       Madej                    
czw 18:30-20:00 **SKNG                 Czarko                            
pt 8:00-9:30           *SPNJO   Gajdis *SPNJO *SPNJO     Gąska     *SPNJO             Małgor CzarnM
pt 9:45-11:15 Miodek BiałeM   Kawale Rosik *SPNJO   Gajdis *SPNJO *SPNJO   Matkow Gąska Zakrze Puchal *SPNJO             Małgor CzarnM
pt 11:30-13:00 Miodek Gąska   Jabłec Rosik Czarko   Gajdis Kawale Wołows   Matkow CzarnM Zakrze Puchal Mańczy                
pt 13:15-14:45       Jabłec         Żyroms Wołows       Zakrze   Mańczy                
pt 15:00-16:30                 Żyroms Wołows                            
pt 16:45-18:15 Małgor Małgor               Małgor   Małgor Małgor                      
pt 18:30-20:00 Małgor Małgor                   Małgor Małgor                      
Uwaga! Po najechaniu kursorem na grafikę można wyświetlić szczegółową informację o rezerwacji sali!